Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Instytucje medyczne / Leczenie uzależnień

  ::Dodaj stronę 


» Psychoterapeuta Bielsko Biała - psychoterapeutabielsko.pl

Psychoterapeuta Bielsko-Biała Anna Kupiec. tel 609048100. Pracuję w nurcie psychoterapii systemowej - rodzinnej, która patrzy na człowieka poprzez kontekst rodziny, w której się wychował, przekazów rodzinnych, zasobów i deficytów, które w niej nabył, oraz terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach - terapii, która wzmacnia zasoby, odkrywa ukryty potencjał, który jest niezbędny do odnajdywania szczęścia i zadowolenia z własnego życia, które potrafimy kreować samodzielnie. Uczy radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi i nadane w życiu cele. W skład oferty wchodzi psychoterapia indywidualna, rodzin, par i psychoterapia grupowa. Oferta skierowana do osób doświadczających: depresji, nerwicy, zaburzeń zachowania i nastroju, problemów w związkach, problemów z odżywianiem, straty bliskich osób, zaburzeń psychosomatycznych, poszukujących sensu i znaczenia życia, zastanawiających się nad swoją duchowością i wartościami w życiu oraz ze wszystkimi, którzy chcą po prostu porozmawiać.

www: http://www.psychoterapeutabielsko.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Ośrodek Terapii Uzależnień StrefaTrzeźwości.pl

Strefa Trzeźwości to nic innego jak ośrodek terapii uzależnień w Krakowie. Jest to prywatna klinika leczenia uzależnień w zakresie alkoholizmu. Pomoc świadczona jest w formie terapii i skierowana jest nie tylko do osób bezpośrednio dotkniętych problemem, ale też dla ich rodzin. Dlatego też ofertę wypełniają terapie stacjonarne, dotyczące nawrotów choroby, terapie dla rodzin, terapie dochodzące oraz rozszerzone.

www: http://www.strefatrzezwosci.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Leczenie alkoholizmu i hazardu - terapieodzaraz.pl

Profesjonalna terapia w malowniczym zakątku Beskidu Makowskiego. Oferujemy 30-dniową psychoterapię grupową i indywidualną. W ramach terapii zapewniamy zwolnienie lekarskie L-4 , detoks (odtrucie alkoholowe), sesje terapeutyczne z udziałem najbliższych .Doświadczona kadra pomoże Ci odzyskać wiarę we własne siły i kontrolę nad swoim życiem. KORZYSTNA CENA, RATY! Ośrodek Terapii Uzależnień Terapie od zaraz.

www: http://www.terapieodzaraz.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Leczenie alkoholizmu i hazardu - terapiadlaciebie.pl

Profesjonalna terapia w malowniczym zakątku Beskidu Makowskiego. Oferujemy 30-dniową psychoterapię grupową i indywidualną. W ramach terapii zapewniamy zwolnienie lekarskie L-4 , detoks (odtrucie alkoholowe), sesje terapeutyczne z udziałem najbliższych .Doświadczona kadra pomoże Ci odzyskać wiarę we własne siły i kontrolę nad swoim życiem. KORZYSTNA CENA, RATY! Ośrodek Terapii Uzależnień Terapie od zaraz.

www: http://www.terapiadlaciebie.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Psychiatra w Łodzi

Dr Jakub Kaźmierski to znany i ceniony lekarz psychiatra. Posiada on rozległą wiedzę, a także wieloletnie doświadczenie w pracy w szpitalach psychiatrycznych. Lekarz ten nieprzerwanie realizuje działania naukowe i tak samo jak inni psychiatrzy umieszcza swoje artykuły w branżowych czasopismach polskich i międzynarodowych. Psychiatria jest dziedziną, która została przez niego bardzo dobrze poznana, dlatego też może on skutecznie leczyć swoich pacjentów. Gabinet psychiatryczny w Łodzi to miejsce, do którego przychodzą osoby chorujące na schizofrenię oraz pacjenci leczeni z powodu zaburzeń depresyjnych. Także osoby w podeszłym wieku mogą udać się po pomoc do gabinetu.

www: http://www.lodzpsychiatra.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Psycholog Warszawa - psychoterapeuci.pl

INZPiRO to prywatny ośrodek świadczący pomoc w zakresie psychiatrii, psychologii oraz psychoterapii. Zespół specjalistów zajmuje się problemami emocjonalnymi, seksualnymi, uzależnieniami, bezsennością oraz pomaga w pacjentom w trudnych sytuacjach życiowych.

www: http://www.psychoterapeuci.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda