Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Instytucje medyczne / Izby lekarskie

  ::Dodaj stronę 


» Poliklinika Słoneczne - poliklinikasloneczna.pl

Prowadzony przez nas gabinet stomatologiczny to świetne miejsce w Poznaniu dla wszystkich osób, które zmagają się z różnorodnego typu problemami z uzębieniem. Jeżeli też dotykają Cię takie trudności, bez żadnych zahamowań weź pod uwagę propozycję. Powinna się ona spotkać z Twoim zainteresowaniem nie tylko ze względu na nasze konkurencyjne ceny, ale także ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie i liczne grono zadowolonych pacjentów.

www: http://www.poliklinikasloneczna.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Dietetyk katowice odchudzanie

Studio dietetyczne napisze dla Ciebie indywidualny plan odchudzania. Posiadamy najlepszych specjalistów na Śląsku. Prowadzimy porady dietetyczne przez internet oraz na miejscu w takich miastach jak Katowice, Gliwice, Piekary śląskie, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza. Dieta 1000 kalorii ułożona sensownie dla Twojego stylu życia. Zmotywujemy Cię nie tylko do odchudzania ale i zdrowego stylu życia.

www: http://www.zasmakujzdrowia.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda