Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Firmy medyczne / Aparaty słuchowe

  ::Dodaj stronę 


» Dor-Med.pl - aparaty słuchowe

Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany aparatami słuchowymi - takich firm jak Rion, Oticon, Phonak czy chociażby Siemens, ale również środkami do ich pielęgnacji, ochronnikami słuchu czy jakże nowoczesną usługą jaką niewątpliwie jest terapia szumów usznych, to zapraszamy bardzo serdecznie właśnie do nas. Przecież gabinety protetyki słuchu wchodzące w skład DOR-MED to najwyższa jakość na polskim rynku.

www: http://www.dor-med.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Oticon.pl - aparaty słuchowe

Oticon to aparaty słuchowe idealne zarówno dla osób dorosłych, jak dzieci. Przede wszystkim cechują się tym, że są bardzo nowoczesne - czyli są praktycznie niezauważalne. Wreszcie można chodzić z takim aparatem, którego nikt inny nie zauważy. Nie można nie wspomnieć także o perfekcyjnej jakości odbioru, dzięki czemu znacznie poprawia się standard życia.

www: http://www.oticon.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Aparaty słuchowe - asmb.com.pl

W naszym gabinecie możliwe jest przeprowadzenie badania słuchu i już podczas wizyty dobranie odpowiedniego aparatu słuchowego. Koncentrujemy się zawsze na indywidualnych potrzebach pacjenta. Nasz gabinet znajduje się w Warszawie.

www: http://www.asmb.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Foni-med Aparaty Słuchowe

Oferujemy innowacyjne aparaty słuchowe, które niwelują uszkodzenie słuchu o różnym charakterze. Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy w oparciu o najnowocześniejsze technologie projektują i produkują aparaty słuchowe poprawiające jakość życia osób cierpiących z powodu trudności w odbiorze dźwięków. Wystarczy wykonać podstawowe badanie słuchu, aby szybko ustalić jego sprawność, zapobiec ewentualnemu pogłębianiu się wady lub dobrać odpowiedni aparat słuchowy, umożliwiający samodzielne funkcjonowanie.

www: http://www.foni-med.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda