Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Firmy medyczne / Laboratoria

  ::Dodaj stronę 


» Laboratorium Diagnostyki Molekularnej GenMed - genmed.pl

Wszystkich zainteresowanych profesjonalnie wykonywanymi badaniami genetycznymi chcielibyśmy zachęcić do poznania Laboratorium Diagnostyki Molekularnej. GenMed to najwyższej jakości badania śladów diagnostycznych oraz testy na ojcostwo - nasze usługi kierujemy zarówno do służb - policja, sąd, prokuratura, ale również do klientów indywidualnych, agencji detektywistycznych czy chociażby placówek medycznych.

www: http://www.genmed.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Laboratorium bakteriologiczne - stanlab.pl

Zarówno mięso pozyskiwane z hodowli, jak i wszelkiego rodzaju płody rolne, muszą zostać sprawdzone pod względem bezpieczeństwa, zanim dopuści się je do sprzedaży i konsumpcji. Niezależne laboratorium bakteriologiczne Stanlab zajmuje się przeprowadzaniem badań żywności. Naszą specjalnością są badania chemiczne, fizyko-chemiczne i mikrobiologiczne produktów spożywczych, pasz, wody, a także próbek środowiskowych. Dokonujemy profesjonalnej oceny żywności każdego pochodzenia. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

www: http://www.stanlab.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Protetyka Wrocław - meritumdental.pl

MERITUM Dental Lab - pracownia protetyczna to szybko rozwijący się wrocławski gabinet techniki protetycznej. Od momentu założenia laboratorium wykonujemy dla współpracujących z nami gabinetów stomatologicznych pełną gamę prac protetycznych. Staramy się wciąż rozwijać naszą ofertę o nowe technologie w dziedzinie techniki protetycznej. W naszej pracowni korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu i nieustannie dbamy o rozwój pracowników. Oferujemy wykonywanie pełnego zakresu prac protetycznych w zgodzie z najwyższymi standardami przy użyciu materiałów renomowanych i sprawdzonych producentów. Nasze prace cechuje bardzo wysoka staranność wykonania. Znajdujemy się w gronie niewielu pracowni, które przeszły proces rejestracji URPL, a to zaświadcza o jakości naszych prac i usług a także umożliwia załączenie do każdej przekazywanej Państwu pracy protetycznej stosowny certyfikat zgodności URPL. Nasza oferta adresowana jest głównie do wrocławskich i dolnośląskich gabinetów dentystycznych. Z radością rozwiniemy także współpracę z Dentystami z innych regionów Polski. Nasza oferta obejmuje wszelkie prace protetyczne. Najpowszechniej spotykanymi pracami protetycznymi są korony i mosty porcelanowe, które przekazujemy wykonane w zgodzie z najbardziej restrykcyjnymi standardami jakości. pośród których znajdują się na przykład podbudowy metalowe lub napalanie, ale stosujemy także najnowsze techniki. Interesującym rozwiązaniem proponowanym w naszym laboratorium protetyki system ceramiczny e.max. Kolejnym rozwiązaniem, które polecamy w dziedzinie protez kombinowanych zatrzaski Rhein 83 albo zatrzaski typu CEKA Revax. Oba rozwiązania różnią się między sobą ceną, oraz sposobem produkcji jak również późniejszego regulowania. Gorąco zapraszamy do wizyty na naszej stronie, by lepiej poznać naszą ofertę i obejrzeć galerię prac.

www: http://www.meritumdental.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Osteoporoza, badania

Lubelskie Centrum Diagnostyczne pomoże każdemu, kto pragnie rzetelnej i profesjonalnej diagnozy oraz leczenia z zakresu chorób metabolicznych kości. Lubelskie Centrum Diagnostyczne jest prywatną firmą, która oferuje także badania kliniczne w zakresie osteoporozy a także chorób wewnętrzych i neurologii. Nasz wykształcony personel korzysta z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego dzięki czemu mogą być państwo pewni najwyższej jakości naszych usług.

www: http://www.lubelskiecentrumdiagnostyczne.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» LABOR SZKŁO Produkcja Szkła Laboratoryjnego

Produkujemy wysokiej jakości szklany sprzęt laboratoryjny typowy i według rysunku dla laboratoriów przemysłowych, medycznych, ośrodków ochrony środowiska itp. Nasze wyroby produkujemy ze szkła borokrzemowego neutralnego i sodowo-waniowego. Produkujemy również szkło techniczne.

www: http://www.szklolaboratoryjne.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Badania genetyczne ojcostwa

Tu wykonasz test na ojcostwo, krótkie terminy, najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość. Genmed.pl to najbardziej renomowane laboratorium genetyczne w Polsce. Oferujemy testy na ojcostwo, ustalenie ojcostwa dla sądów oraz badania kryminalistyczne.

www: http://genmed.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda