Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Firmy medyczne / Edukacja

  ::Dodaj stronę 


» Sopockie Szkoły Medyczne - sopockie.edu.pl

Oferujemy naukę w zawodach medycznych na etapie policealnym. Oferujemy wysoki poziom kształcenia oraz doświadczenie nabyte na podstawie określonych kompetencji praktycznych. Współpracujemy z nowoczesnymi gabinetami stomatologicznymi, posiadamy także profesjonalną bazą dydaktyczną. Chcemy się pochwalić 100% zdawalnością egzaminów zawodowych. Nasi absolwenci po ukończeniu egzaminu są dobrze przygotowani do wykonywania zawodu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www: http://www.sopockie.edu.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Depilacja laserowa - perfectskin.szczecin.pl

Salon kosmetyczny Perfect Skin to wyjątkowy gabinet w Szczecinie, zapewniający wysoka jakość usług w zakresie pielęgnacji urody. Doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz miła atmosfera sprawiają, że można u nas poczuć się bezpiecznie i poddać swoje ciało chwilom pełnego relaksu i harmonii.

www: http://www.perfectskin.szczecin.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Indywidualne kursy masażu - szkolamasazu.com

Nasz ODM Bartłomiej Leszczyński prezentuje Państwu propozycję z zakresu różnych kursów masażu. Katowice są miastem w którym znajduje się jeden z naszych oddziałów. Kursy masażu Katowice zawierają kursy masażu orientalnego, kursy masażu kosmetycznego jak również indywidualne kursy masażu. Katowice i okolice to miejsce twojego zamieszkania? Zatem zapisz się na kursy masażu. Kraków - tam również działamy. Wszystkie kursy w tym: kursy masażu kosmetycznego, kursy masażu orientalnego oraz indywidualne kursy masażu są prowadzone na bardzo wysokim poziomie technicznym i merytorycznym. Wszystkie kursy masażu Katowice zapewnią Ci niezbędną wiedzę w zakresie masażu orientalnego, masażu kosmetycznego i wielu innych. Kurs masażu Katowice, Kraków, Warszawa. Kurs masażu Katowice i w innych miejscowościach zapewni Ci szeroką perspektywę zatrudnienia. Podobnie kurs masażu orientalnego czy kurs masażu kosmetycznego pozwoli znaleźć Ci zatrudnienie w placówkach publicznych jak i niepublicznych takich jak gabinety kosmetyczne albo gabinety odnowy biologicznej.

www: http://www.szkolamasazu.com/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Psychologia forum -zdronet.pl

Serwis zdrowotny. Jeżeli chciałbyś znacznie zwiększyć swoją wiedzę odnośnie zdrowia, przykładowo chorób oraz leków, musisz po prostu zajrzeć na założony przez nas portal. Sporo miejsca poświęciliśmy różnego rodzaju zagadnieniom mającym związek z dietami, odchudzaniem, itp. Oczywiście teksty, które są zamieszczone w serwisie, zostały przygotowane przez ludzi, którzy świetnie znają się na kwestiach zdrowotnych, zatem gwarantujemy ze wszech miar wartościową wiedzę. Warto nadmienić, że na portalu jest również zdrowie forum - wypowiadają się na nim pomocne, posiadające dużą wiedzę osoby. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdrowiem na nasz portal.

www: http://www.zdronet.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Alice Centrum Odnowy Biologicznej

Centrum Odnowy Biologicznej Alice to miejsce relaksu w którym można skorzystać z takich zabiegów jak depilacja laserowa, mezoterapia, makijaż permanentny lub fale radiowe. Salon mieści się w Szczecinie i prowadzi go Alicja Litwiniak

www: http://www.alice.szczecin.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Firma Usługowa Edu Media

Oferujemy wszelkie usługi w dziedzinie nauki i edukacji, u nas każda firma, instytucja lub osoba indywidualna może skorzystać z szerokiej oferty edukacyjnej. rnNasza firma działa od roku 2006 i jest otwarta na klientów indywidualnych jak i firmy

www: http://www.edu-media.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda