Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Sprzęt medyczny / Fotele masujące

  ::Dodaj stronę 


» Fotele masujące - prohealth.pl

Strona internetowa generalnego importera foteli masujących marki PROhealth. Na stronie znajdziemy opisy ofertę urządzeń do masażu oraz pełne opisy foteli wraz ze zdjęciami. Dział porad i pomocy obfituje w różnego rodzaju poradniki dla kogo przeznaczone są urządzenia i jak je wykorzystywać.

www: http://www.prohealth.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Fotele z masażem - fotelebroda.pl

Konstrukcja inspirowana przez NASA - naukowcy z Narodowej Agencji ds. Aeronautyki odkryli, że pozycja nieważkości "Zero Gravity" redukuje napięcie fizyczne. Nowatorski fotel z masażem firmy Sanyo posiadający mechanizm wykonujący uciskowy masaż od ramion po lędźwie, lub za naciśnięciem jednego przycisku rozpoczynający odprężający masaż powietrzny pleców, pośladków, łydek i stóp. Opatentowana technologia nieważkości "Zero Gravity" redukuje ucisk na kręgosłup, zmniejsza napięcie mięśni, wspomaga krążenie, redukuje stres.

www: http://www.fotelebroda.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Masujące łóżka nefrytowe.

Nefrytowe Łóżko to medyczne urządzenie o sprawdzonym, zdrowotnym działaniu. Mechanizm łóżka oparty jest o kamienie nefrytowe, które od wieków pełniły uzdrawiającą rolę w medycynie dalekiego wschodu. Łóżko posiada certyfikat urządzenia medycznego.

www: http://www.nefrytowezdrowie.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda