Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Sprzęt medyczny / Aparatura medyczna

  ::Dodaj stronę 


» EDMPlus - edmplus.pl

EDMPLUS to nowoczesna platforma, która do opisu stanu zdrowia, zgodnie z ICF. Ideą EDMPLUS jest praca w modułach: Opisowy, Bussines Intelligence, Symulacja, Wideo Konsultacje, System Ekspert, Płatności, Billing itd. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do: rejestrowania, danych wg. ICF i ICD, dostęp do baz danych, odczyt i wpisywanie pomiarów konkretnej osoby, tworzenia planu leczenia, postępów leczenia, analityki itd.

www: http://www.edmplus.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» TMC POLSKA MEDICAL STORE

Bardzo dobrze zaopatrzony sklep medyczny, gdzie można kupić artykuły specjalistyczne medyczne w najkorzystniejszych cenach. Realizujemy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Gwarantujemy najwyższą jakoś oferowanego sprzętu i akcesoriów wielu czołowych producentów.

www: http://www.tmcpolska.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Sklep Medyczny i-Medyczny.pl

Www.i-Medyczny.pl to bardzo dobrze zaopatrzony sklep medyczny, gdzie można kupić artykuły specjalistyczne medyczne w bardzo atrakcyjnych cenach. Na stronie sklepu umieściliśmy ofertę, podzieloną na mniejsze kategorie, żeby ułatwić odnajdywanie produktów. Aktualnie można u nas nabyć pieluchomajtki, banki bezogniowe, materace, inhalator oraz defibrylator. Do nabycia są także takie produkty jak: glukometr, temblaki, nebulizator oraz lignina. W obrębie refundacji NFZ, wysyłkowo można otrzymać środki pomocnicze, używane comiesięcznie. Zamówienia realizujemy niezwłocznie z pomocą sprawdzonej firmy kurierskiej.

www: http://www.i-medyczny.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» GoldMedic - aparaty do drenażu limfatycznego

Internetowy sklep medyczny GoldMedic poleca szeroką gamę sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz sprzęt fitness i do obiektów odnowy biologicznej. W ofercie m.in.aparaty do masażu uciskowego, lampy Wooda inhalatory Pari, spirometry, ssaki medyczne, aparaty do fizykoterapii, elektroterapii, magnetoterapiikrioterapii, kinezyterapii, fotele masujące, łóżka do masażu. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnego sprzętu takiego jak: lampy terapeutyczne, lampy Wooda, detektory tętna płodu, pulsoksymetry, sprzęt do laseroterapii, aparaty do terapii ultradźwiekami. Polecamy także urządzenia typu terapuls, aparaty ekg, materace, kształtki rehabilitacyjne, wagi medyczne i wzrostomierze, odzież medyczna, sprzęt fitness, steppery i wiele innych. Sklep zapewnia także szeroki wybór akcesoriów do urządzeń medycznych. Pomożemy w dokonaniu właściwego wyboru dobierając najlepszy sprzęt dla Państwa potrzeb.W naszym sklepie online możesz nabyć produkty najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Konkurencyjne ceny ekspresowa dostawa. Chętnie służymy radą i pomocą.

www: http://www.goldmedic.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Serwis endoskopów - endoartex.com

Endoartex działa już na rynku od 1995 roku zajmując się sprzedażą i naprawą endoskopów. Oferujemy najwyższej jakości endoskopy giętkie, endoskopy sztywne, a także kompleksowe usługi obejmujące serwis endoskopów. Ogromne doświadczenie, wysokojakościowe naprawy, a także profesjonalne doradztwo to nasze atuty. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych zakupem takiego urządzenia jak endoskop do odwiedzenia naszej strony internetowej.

www: http://www.endoartex.com/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Serwis sprzętu medycznego

Z przyjemnością informujemy, że zaproponowany przez nas sprzęt jest produkowany przez firmy, których jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem. Fakt ten pozwala nam utrzymać ceny producenta, a także zapewnić autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Proponowany przez nas sprzęt cechuje się wysoką jakością, niezawodnością i bezpieczeństwem. Zwracając się do nas z jakimkolwiek zapytaniem dotyczącym sprzętu medycznego, możecie Państwo liczyć na szybką, fachową i rzetelną informację. Oferujemy Państwu najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny do poszczególnych metod fizykoterapii

www: http://www.servicemed.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 | 3 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda