Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Sprzęt medyczny / Aparatura medyczna

  ::Dodaj stronę 


» Zepter Medical Lublin

Dyrektor regionalny Zepter Lublin strona i konsultacje .Zdrowe światło z Lamp BIOPTRON bez UV leczy , bóle, rany, uzależnienia, kosmetyka ciała u ludzi( zwierząt psy, koty , konie) , ilość nieograniczona, sprzedaż cała Polska płatność przelew raty gotówka . sprzęt do używania w domu w szpitalu trzy rodzaje aparatury w cenie i przeznaczeniu, serwis gwarancyjny i po gwarancyjny ,części zamienne dostępne w każdej chwili Używany w całej Europie, Certyfikaty EU, sprawdzona jakość. Urządzenie Europejskie do filtrowania (Filtr HEPA) powietrza pomieszczeniach usuwa bakterie i wirusy grypowe, nieprzyjemne zapachy szkodliwe gazy oczyszcza powietrze dobrze się śpi generuje jony ujemne.

www: http://www.bioptron-lublin.com

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» zakłady techniki medycznej Gorzów Wielkopolski

Powstaliśmy w związku z dużym zapotrzebowaniem rynku na kompleksową obsługę placówek służby zdrowia. Jesteśmy dystrybutorem aparatury wielu czołowych producentów polskich jak i zagranicznych. Fakt ten pozwala nam utrzymać ceny producenta,a także zapewnić autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dlatego też możemy poszczycić się wyjątkowo atrakcyjnymi ofertami.

www: http://www.zakladytechnikimedycznej.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» P&P CITO - sprzęt do rehabilitacji

Firma P&P CITO powstała w związku z dużym zapotrzebowaniem rynku na kompleksową obsługę placówek służby zdrowia. P&P CITO jest dystrybutorem aparatury wielu czołowych producentów polskich jak i zagranicznych. Fakt ten pozwala nam utrzymać ceny producenta,a także zapewnić autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dlatego też możemy poszczycić się wyjątkowo atrakcyjnymi ofertami.

www: http://www.ppcito.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Sklep medyczny, stomatologiczny, medycyna sportowa

Internetowy sklep medyczny oferujący artykuły medyczne, stomatologiczne oraz z zakresu medycyny sportowej i fitnessu. Największy wybór w internecie. Zaopatrzenie dla lekarza, pacjenta, personelu medycznego, sportowców, klubów i uprawiajacych rekreację. Polecamy nowości: HALLUFIX aparat na haluksy, Tensoval DUO najlepszy ciśnieniomierz, SISSEL poduszki ortopedyczne, OPALESCENCE żel do wybielania zębów ,Stabilizatory OPPO i ERHEM, Fotele sanitarne i pionizujące dla pacjentów do domowej opieki , BEURER wagi, ciśnieniomierze, aparaty do masażu, lampy leczące światłem, SIGVARIS wyroby uciskowe przeciwżylakowe, Pani TERESA pełny asortyment pasów brzusznych i ciążowych.

www: http://www.weron.eu

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Lampy Bioptron - leczenie światłem

Serwis autoryzowanego dystrybutora firmy Zepter. Poświęcony głównie sprzedaży lamp Bioptron oraz innych produktów Zepter Medical. Sprzedaż lamp w pakietach na promocyjnych warunkach. Bioptron to leczenie światlem. Terapia Światłem BIOPTRON działa w sposób naturalny przez wzmacnianie zdolności regeneracyjnych organizmu, a tym samym pomaga organizmowi wyzwolić jego własny potencjał leczenia.

www: http://www.lampa-bioptron.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» www.dlapacjenta.pl - sklep medyczny i zielarski

www.dlapacjenta.pl - sklep medyczny i zielarski Szeroki wybór sprzętu medycznego, ortopedycznego, rehabilitacyjnego oraz akcesoriów medycznych. Nasza oferta skierowana jest do szpitali, zakładów opieki zdrowotnej, lekarzy, pielęgniarek jak również klientów indywidualnych. Wykwalifikowany personel służy pomocą i radą przy wyborze produktów i złożeniu zamówienia. Zapraszamy.

www: http://www.dlapacjenta.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 | 3 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda