Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Medycyna / Anestezjologia

  ::Dodaj stronę 


» Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dorota Siemińska-Puciato

Leczeniebolu.waw.pl jest stroną internetową prezentującą ofertę Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej Doroty Siemińskiej-Puciato. Placówka medyczna znajduje się w Warszawie przy ulicy Widok 10. Oferuje pacjentom profesjonalne usługi z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. W placówce leczone są bóle między innymi powstające w wyniku ruchu, czy też z powodów neurologicznych. Każdy pacjent przyjmowany jest z życzliwością i należytym szacunkiem.

www: http://www.leczeniebolu.waw.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Polskie Towarzystwo Anestezjologii

Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii powstało w 1959 roku jako Towarzystwo Anestezjologów Polskich. Jest towarzystwem naukowym zrzeszającym i reprezentującym środowisko polskich anestezjologów. Prowadzenie i popieranie działalności naukowej w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii, współdziałanie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych członków Towarzystwa.

www: http://www.ptaiit.org/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda