Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Farmacja i leki / Serwisy o lekach

  ::Dodaj stronę 


» Baza Leków - baza-lekow.com.pl

Wyszukiwarka informacji i ulotek do leków - baza lekarstw. Możliwość ściągnięcia ulotki w formatach pdf lub doc. BAZA-LEKOW.COM.PL jest jedyną w swoim rodzaju wyszukiwarką informacji i ulotek do lekarstw. Serwis umożliwia szybkie i intuicyjne wyszukiwanie. Wystarczy wpisać interesującą Cię nazwę produktu do wyszukiwarki.

www: http://www.baza-lekow.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Baza opisów leków LEKsykon

Codziennie aktualizowana baza opisów ponad 15 000 leków dostępnych na polskim rynku. Baza pozwala wyszukać lek według nazwy handlowej leku, statusu, odpłatności i ceny (NH), nazwy międzynarodowej (INN), klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC), firmy farmaceutycznej (PO), refundowanej jednostki chorobowej MZ, pozostałych chorób i dolegliwości. W bazie zwrócono szczególną uwagę na rzetelny opis zawierający wskazania zgodne z ChPl. Opisy zawierają również zdjęcia opakowania, numery świadectw rejestracji MZ lub EMA, komunikaty GIF przy leku.

www: http://www.leksykon.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Encyklopedia Zdrowia - co trzeba wiedzieć aby zachować zdrowie

Serwis informacyjny poświęcony zdrowiu, opracowywany przez lekarzy. Codziennie nowe wiadomości. Anatomia człowieka, encyklopedia badań, chorób i leków. Jak dbać o zdrowie. Przegląd prasy, książek i serwisów internetowych o zdrowiu.

www: http://www.zdrowie.med.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda