Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Farmacja i leki / Firmy farmaceutyczne

  ::Dodaj stronę 


» Legeartis sprzęt - skleplegeartis.pl

Mam przyjemność zaprosić państwa do przeglądu naszego katalogu produktów dla aptek. Nasza firma legeartis zajmuje się zaopatrywaniem farmaceutów w niezbędne w codziennej pracy apteki produkty. Zapraszamy do wejścia na stronę naszego sklepu internetowego i wybranie potrzebnych produktów. W razie potrzeby służymy radą. Mogą państwo na nas polegać ponieważ sami jesteśmy farmaceutami i znamy się na naszym fachu. Zapraszamy serdecznie do rozpoczęcia współpracy.

www: http://www.skleplegeartis.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Opakowania Farmaceutyczne Mariusz Kozak

Funkcjonujemy na rynku opakowań aptecznych aktualnie od przeszło 16 lat. Posiadamy różnorodną paletę opakowań aptecznych, począwszy od szklanych butelek aptecznych aż do plastikowych pudełek na balsamy. Proponujemy nasz transport. Kooperujemy z największymi hurtowniami farmaceutycznymi w całej Polsce.

www: http://www.opakowaniafarmaceutyczne.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Przedstawiciel medyczny oferty

Nowy portal pracy branży farmaceutycznej. Serwis oferujący pracę dla przedstawicieli farmaceutycznych oraz medycznych. Informacje z branży, informacje na temat rynku pracy, zmian w prawie, wiadomości, artykuły. Najnowsze wiadomości z branży farmaceutycznej, informacje na temat zmian w ustawach, targi, konferencje.

www: http://www.przedstawicielemedyczni.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» TopPharm rejestracja leków

Rejestracja leków, wyrobów medycznych, suplementów diety, kosmetyków, doradztwo farmaceutyczne, badania czytelności ulotki. Firmę tworzą byli eksperci Urzędu Rejestracji mający wieloletnie doświadczenie w rejestracji w Polsce i EU w ramach procedur MRP, DCP, procedury centralnej oraz konsultacji związanych z tym aktów prawnych.

www: http://www.regulatory-affairs.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Farmark - Hurtownia Farmaceutyczna w Olsztynie

Farmark s.c. hurtownia farmaceutyczna w Olsztynie oferuje w konkurencyjnych cenach: parafarmaceutyki, kosmetyki lecznicze, kosmetyki, zioła, leki, mieszanki ziołowe - AA Oceanic, Farmona, Ziaja, Soraya, Flos-Lek, Inter Fragrances, Oeparol, Herbapol Lublin, Herbapol Kraków, Herbapol Wrocław, Herbapol Poznań, Herbapol Pruszków, Kawon, Flos, Elanda, Herba-Flos.

www: http://www.farmark.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda