Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Farmacja i leki / Leki i preparaty

  ::Dodaj stronę 


» Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. - erectus.com.pl

Erectus to nowatorski produkt, który w składzie posiada kwas hialuronowy. Działa on na nasze chrząstki, które są elementem budowy stawów. Dzięki produktowi Erectus zapewnisz lepsze smarowanie swoim stawom i Twoje ciało podziękuje za to w późniejszych latach. Aby zamówić Erectus zapraszamy na naszą stronę internetową.

www: http://www.erectus.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Gardimax.pl - leki na gardło

Gardimax czyli marka leków i suplementów diety na gardło. Na stronie produktu dowiesz się na jakie dolegliwości pomagają suplementy Gardimax oraz jaki jest ich skład. Poznasz różne preparaty tej linii, pomocne między innymi przy podrażnieniach gardła i krtani. Więcej informacji na stronie.

www: http://www.gardimax.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Sanostol.pl - układ pokarmowy i oddechowy

Strona internetowa sanostol.pl należy do firmy Takeda, specjalizującej się w produkcji produktów z zakresu wielu obszarów terapeutycznych. To duża firma zatrudniająca blisko 440 pracowników. W ofercie nie brakuje leków na receptę stosowanych w leczeniu chorób układu pokarmowego oraz oddechowego, jak też specyfików bez recepty. Propozycją danej firmy są musujące tabletki do ssania Sanostol dla dzieci i syrop Multi-Sanostol.

www: http://www.sanostol.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Albothyl.pl - infekcje intymne

Albothyl to dostępne bez recepty globulki na infekcje intymne. W opakowaniu znajduje się 6 globulek, które pozwalają przeprowadzić sześciodniową kurację. Preparat ten wykazuje działanie grzybobójcze i bakteriobójcze. Pomaga zwalczyć bakterie, przywrócić właściwe pH na ściankach pochwy i przyspieszyć gojenie uszkodzonej błony śluzowej. Zawarty w leku polikrezulen tworzy kwaśne środowisko, które niszczy bakterie Gram dodatnie i Gram ujemne.

www: http://www.albothyl.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Erazaban.pl - krem na opryszczkę

Opryszczka na ustach może spotkać każdego, w dowolnym wieku. Dlatego my chcemy zaproponować nowoczesny specyfik, jakim jest Erazaban. Przede wszystkim działa o wiele szybciej, niż inne, a przy tym nie pozostawia białych śladów na ustach. Dzięki lekowi przebieg opryszczki jest dużo łagodniejszy i krótszy. Lek Erazaban pozwala bez ryzyka i skutecznie pozbyć się kłopotu. Po więcej informacji zapraszamy na www.erazaban.pl. Wszelkie najistotniejsze informacje i odpowiedzi na pytania na temat specyfiku znajdują się w jednym miejscu.

www: http://www.erazaban.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Strallergium.pl - lekarstwo na alergiczny nieżyt nosa

Częstym schorzeniem wywoływanym przez obecne w otoczeniu alergeny jest alergiczny nieżyt nosa. Objawem klinicznym jest reakcja zapalna błony śluzowej, wynikająca z kontaktu przeciwciał - immunoglobulin E z alergenem . Alergiczny nieżyt nosa jest uciążliwym schorzeniem, które ustępuje zwykle po usunięciu źródła uczulenia, alergenu odpowiadającego za ten stan. Środkiem niwelującym jest Strallergium.

www: http://www.strallergium.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 | 3 | 4 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda