Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Kluby sportowe / Aerobik i fitness

  ::Dodaj stronę 


» Obsługa obiektu rekreacyjnego - fitnet.pl

Fitnet Sp. z o. o. to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem tworząca oprogramowanie dla obiektów rekreacyjno-sportowych. Dzięki naszym staraniom stworzyliśmy produkty, które pomagają naszym klientom kompleksowo zarządzać klubami fitness, tenisowymi, siłowniami oraz szkołami tańca. Zapraszamy!

www: http://www.fitnet.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» LepszyTrener.pl - baza trenerów i instruktorów

LepszyTrener to serwis uruchomiony jako odpowiedź na potrzeby pasjonatów sportu. Jego założeniem jest skupienie najlepszych trenerów i instruktorów w jednej bazie. Dzięki temu, możliwy jest zapis online na dowolne zajęcia sportowe zlokalizowane w naszej okolicy, zawsze w dogodnym terminie. Przejrzysty grafik trenerów, spis ich osiągnięć oraz opinie klientów to tylko początek zalet. Po zakończonych zajęciach każdy ma możliwość wystawienia oceny instruktorowi. Jest to cenna wskazówka dla przyszłych klientów, jak i dla samego trenera, która ukazuje mu kierunek rozwoju własnej marki.

www: http://www.lepszytrener.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Perfect Fitness Service

Zajmujemy się rozprowadzaniem specjalistycznych urządzeń fitness Matrix na terenie całej Polski. Fitness Matrix to znany na świecie producent, który wytwarza doskonałe i sprawdzone wyposażenie fitness pożądane w każdej siłowni. Najważniejszą część naszej oferty tworzą bieżnie, rowery treningowe, ergometry i sprzęt izotoniczny. Posiadamy piętnastoletnie doświadczenie na rynku oraz sprawdzoną kadrę fachowców, którzy na co dzień oferują nabywcom profesjonalne wyposażenie siłowni. Dbamy o naszych klientów nie tylko w momencie nabycia produktu, ale także w późniejszym czasie, gdy eksploatowany jest sprzęt fitness. Gwarantujemy sprawny i błyskawiczny serwis zawsze wtedy, gdy oczekują go nasi klienci.

www: http://www.perfectfitness.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Fitness tychy - warsztatformy.pl

Warsztat formy to idealne miejsce dla osób poszukujących klubu fitness w okolicach Tychów. W ofercie klubu znajdują się między innymi: indoor cyckling, fitness, zumba oraz wiele innych zajęć. Nasz klub to wspaniała atmosfera, dzięki której fitness jest przyjemnością i oderwaniem od codziennych zajęć. Wykwalifikowana kadra naszego zapewni trening optymalny i dopasowany do indywidualnych możliwości.

www: http://www.warsztatformy.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Najszybsza Akademia Fitness

Zadzwoń i umów się z naszymi trenerami na lekcję pływania lub na zajęcia Aqua-Fitness. Nasi trenerzy są najskuteczniejsi w Warszawie, a przy tym uczą szybko i bezboleśnie. Mówią o nas: "profesjonalizm w każdej kropli" Przyjdź i daj się zmęczyć! Jaka jest Twoja wymówka na dziś?

www: http://www.aqua-life.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Trampoliny ogrodowe - trampolinyogrodowe.pl

Trampolinyogrodowe.pl to sklep, który proponuje między innymi wysokiej klasy trampoliny ogrodowe. Sklep jest zarządzany przez firmę Global, działającą na rynku od lat. Szczególnym produktem z katalogu sklepu są trampoliny producenta FuntekUSA, których wygląd jest niezwykle oryginalny, a do tego, użyto w nich szereg usprawnień technicznych. Poza trampolinami, proponowane są również drabinki do trampolin - zarówno dwustopniowe, jak i trzystopniowe. Na Trampolinyogrodowe.pl można kupić też baseny ogrodowe, w różnych wariantach i wymiarach. Sklep współpracuje z cenionymi producentami Neo-sport czy FuntekUSA a do tego prowadzi również specjalne oferty dlla hurtowników.

www: http://www.trampolinyogrodowe.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 | 3 | 4 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda