Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Kluby sportowe / Aerobik i fitness

  ::Dodaj stronę 


» WyjdzNaRower.pl - wycieczki rowerowe

Wycieczki rowerowe organizowane przez użytkowników, możliwość informowania o nich i zapraszania znajomych, jak i szansa na poznanie zupełnie nowe osób podczas wypraw rowerowych. Zapraszamy wszystkich do rejestracji!

www: http://wyjdznarower.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Fitness Planet Wrocław

Należymy do Polskiego Związku Fitness , Wellness .Jesteśmy na rynku fitness już kilkanaście lat.Teraz nasz nowy ośrodek nazwaliśmy FITNESS PLANET Tworząc ten ośrodek mieliśmy na celu stworzyć obiekt przyjazny dla Pań. Czy nam się to udało?...czas pokaże. Staramy się indywidualnie podchodzić do problemów naszych Pań Nowoczesny klimatyzowany klub przeznaczony tylko dla Pań to Fitness Planet sala do ćwiczeń i osobne pomieszczenia z kabinami infrared.Kilka rodzajów zajęć grupowych o trzech stopniach intensywności pozwala każdej kobiecie wybrać rodzaj najbardziej odpowiadających jej ćwiczeń.

www: http://www.fitnessplanet.strefa.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» siłownia fitness trening na masę

Zapraszamy do naszej profesjonalnie wyposażonej siłowni w Łodzi. Proponujemy dowolny trening w tym na masę, odchudzający czy na siłę pod okiem instruktora. Siłownia to idealne miejsce dla osób z nadmiarem energii jak również dla każdego, kto chce dobrze i zdrowo wyglądać. Prowadzimy tez sprzedaż suplementów i odżywek. Po siłowni oferujemy darmową saunę. W naszej ofercie znajduje się też fitness w tym 8 programów treningów aerobowych m.in. step, aerobik, hi-lo jak również solarium. Serdecznie zapraszamy na nasza stronę www.nemesis.info.pl

www: http://www.nemesis.info.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Aqua aerobik - Centrum Figura

Zajęcia aqua aerobiku (gimnastyki w wodzie) polecane osobom z problemami kręgosłupa i stawów, idealne dla osób z nadwagą, skutecznie pomagają zwalczyć cellulitis, schudnąć i wymodelować sylwetkę. Zajęcia prowadzone na terenie całej Warszawy (Bemowo, Bielany, Centrum, Jelonki, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Praga Płn, Stegny, Ursus, Wilanów). Rezerwacje pod nr tel. 022-671-03-40.

www: http://www.aqua-aerobik.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Figura - fitness i aqua aerobik

Osiedlowy kameralny klub fitness Warszawa Gocław z klimatyzowaną salą z lustrami zaprasza na zajęcia : ABT, TBC, taniec brzucha, Pilates, Fat-burning, gimnastyka wyszczuplająca i gimnastyka z elementami tańca. Rezerwacje pod nr tel. 022-671-03-40.

www: http://www.figura.waw.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Fitness Klub Gliwice - Aerobik, Step, Pilates, TBC, Dance

Fitness Klub Gliwice - serdecznie zaprasza na zajęcia fitnes m.in. Aerobik, Step, BPU, TBC, Fat Burning, Pilates, Odchudzanie, Step & Shape, Cellulit Killer i inne. Zapewniamy profesjonalną kadrę instruktorską oraz kameralną atmosferę. Klub Fitness w centrum Gliwic! Zajęcia Fitness dla każdego!

www: http://www.fitnessgliwice.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 | 3 | 4 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda