Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Kluby sportowe / Joga

  ::Dodaj stronę 


» SADHANA Szkoła Jogi - szkolajogi.com.pl

Szkoła Jogi Sadhana prowadzi zajęcia jogi w Krakowie, kursy dla początkujących, szkolenia dla nauczycieli, warsztaty weekendowe oraz kursy wyjazdowe. Około 50 grup tygodniowo w tym joga w Krakowie dla początkujących, joga dla zaawansowanych, kursy jogi od podstaw, joga terapeutyczna.

www: http://www.szkolajogi.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Spafitness.p - spa wellness, silowenie, fryzjerzy, usługi, medycyna, g

Oferty Spa, Fryzjer, Wellness, Odnowa Biologiczna, Salony masażu, Gabinety lekarskie i wiele wiele innych ofert dla ciala i ducha z całej Polski. Zdrowie i Uroda w jednym miejscu. Zapraszamy również do skorzystania z atrakcyjnych rabatów przygotowanych dla naszych klientów.

www: http://www.spafitness.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Joga Warszawa - wakacje z jogą. Indie. Yoga

Joga Warszawa - wakacje z jogą. Indie od podszewki, wyjazdy do Północnych Indii. Yoga. Wyjazdowe kursy jogi, joga dla początkujących i zaawansowanych w Warszawie, joga dvd - multimedialny podręcznik dla początkujących

www: http://www.joga.waw.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Pracownia Jogi Macieja Wieloboba - Joga w Nowej Hucie w Krakowie

Joga w Nowej Hucie (Czyżyny) w Krakowie: joga dla kręgosłupa, joga dynamiczna, joga - praca z ciałem, joga dla mam z małymi dziećmi, pranajama; warsztaty stacjonarne i wyjazdowe. Kameralne grupy, indywidualne podejście. Zapraszamy codziennie.

www: http://www.pracowniajogi.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda