Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Usługi kosmetyczne / Fryzjerzy

  ::Dodaj stronę 


» Salon fryzjerski i kosmetyczny - purediamond.pl

Pure Diamond jest salonem kosmetycznym i fryzjerskim, który znajduje się w Krakowie. Oferujemy Państwu tak pełen zakresu usług fryzjerskich jak również wiele zabiegów kosmetycznych. Między innymi revitalash, makijaż, manicure czy pedicure. Zapraszamy serdecznie!

www: http://www.purediamond.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Salon fryzjerski i kosmetyczny - salonbella.rzeszow.pl

W salonie spa w Rzeszowie na Podkarpaciu powinniśmy skorzystać z zabiegów na twarz, oraz na całe ciało, jak na przykład: zabiegi odchudzające, zabiegi fryzjerskie, zabiegi kosmetyczne, masaż. salon fryzjerski to strzyżenie damskie usługa kierowana do Pań. Strzyżenie włosów męskie usługa strzyżenia kierowana do Panów. Strzyżenie włosów dziecięce usługa strzyżenia kierowana dla dzieci, regularne wzmacnia włosy. Salon kosmetyczny podaje dużą gamę zabiegów kosmetycznych, dobranych do pragnień potrzebujących petentów w wojewódzkim mieście Rzeszów. W pracy zakładu kosmetycznego używamy nowoczesne urządzenia, łóżko kosmetyczne PowerSlim oraz krajowe kosmetyki. Zabiegi kosmetyczne wzmagają poziom wody w skórze także uszlachetniają elastyczność skóry. Zabiegi odchudzające to coraz bardziej wzięty metoda na szybkie schudnięcie. Strzyżenie poprzedzone jest myciem włosów oraz masażem skóry głowy.

www: http://www.salonbella.rzeszow.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Szymon Kaczmarzyk - skaczmarzyk.pl

Salon fryzjerski Szymon Kaczmarczyk w Krakowie to zespół doświadczonych specjalistów w zakresie koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz stylizacji fryzur. Na naszej stronie internetowej mogą się Państwo zapoznać z dokładnym cennikiem świadczonych przez nas usług, promocjami cenowymi oraz galerią zdjęć przedstawiającą nasze przykładowe stylizacje fryzur.

www: http://www.skaczmarzyk.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Styliści - Salon Fryzjerski z Poznania - stylisci-poznan.pl

Jeżeli nudzi cię twoja fryzura lub twoje kosmyki są w słabej kondycji, powierz je ekspertom z studia fryzjerskiego - Styliści. Jest to zakład fryzjerski z Poznania, umiejscowiony w dzielnicy Polanka. W naszym salonie fryzjerskim zatrudnieni są utalentowani fryzjerzy, którzy z zapałem podchodzą do swojej pracy. W zasięg naszych usług wchodzi:rnstrzyżenie, modelowanie, koloryzacja, pielęgnacja, upięcia, przedłużanie i zagęszczanie włosów. Odwiedź nasz gabinet fryzjerski - zadowolenie gwarantowane.

www: http://www.stylisci-poznan.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Salon fryzjersko-kosmetyczny Agnes-salon.pl

Agnes z Białegostoku to najlepszy zakład fryzjersko-kosmetyczny w mieście. Salon Agnes należy do Salonow L’Oréal Expert jak i Haute Coiffure Francaise co wymusza na salonie zachowanie światowej jakości usług.rnPropozycja salonu fryzjerskiego tudzież kosmetycznego jest solidna i zapewnia wszelkie możliwe usługi, zgodne z aktualną modą oraz trendami.

www: http://www.agnes-salon.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Studio Fryzjerskie Suszarnia

Studio fryzjerskie suszarnia to miejsce, w którym każdy może poczuć się kimś wyjątkowym. Niewielkie studio fryzjerskie zlokalizowane w sercu Kabat tuż przy stacji Metra, przez swoją niewielką powierzchnię stwarza niepowtarzalny klimat i poczucie komfortu. Oferujemy pełen wachlarz usług fryzjerskich i kosmetycznych, w tym strzyżenia w klimacie najnowszych kolekcji, koloryzację w której wykorzystujemy wyselekcjonowane produkty najnowszych profesionalnych marek co pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów, poprawę kondycji włosów w sposób skuteczny, keratynowe prostowanie włosów, makijaż permanentny i bio tatuaż.

www: http://www.suszarniastudio.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 | 3 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda