Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Usługi kosmetyczne / Chirurigia plastyczna

  ::Dodaj stronę 


» Chirurgia plastyczna, korekta powiek, zmarszczki, liposukcja brzucha

Dr. Grzesiak oferuje swoim pacjentom likwidację oznak starzenia, podkreślenie konturów twarzy i kształtowanie konturów ciała. Przeprowadzamy zabiegi z pełnego zakresu chirurgii plastycznej m.in. powiększanie piersi, operacje nosa, odsysanie tkanki tłuszczowej oraz operacje plastyczne.

www: http://www.drgrzesiak.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» MEDIMEL - chirurgia plastyczna i estetyczna - Szczecin - Katarzyna Ost

Nowo otwarta praktyka jest doskonale wyposażona w najwyższej jakości sprzęt światowych marek. Składa się z części gabinetowo-konsultacyjnej, zabiegowej oraz pokoju wypoczynkowego (z węzłem sanitarnym) dla pacjenta. Przy gabinecie znajduje się także ogród, w którym podczas ładnej pogody można się zrelaksować przed i po zabiegu. Wśród współpracujących specjalistów jest Dr Tomasz Nikodemski specjalista z dziedziny anestezjologii i reanimacji. Dzięki temu w koniecznych przypadkach istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegów w znieczuleniu ogólnym w ramach certyfikowanej Sali Operacyjnej.

www: http://www.chirurgia-szczecin.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 | 3 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda