Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Usługi kosmetyczne / Depilacja laserowa

  ::Dodaj stronę 


» Beauty Skin - beautyskin.com.pl

Zapraszamy do klinik Beauty Skin! Specjalizujemy się przede wszystkim w depilacji laserowej. To najczęstszy problem z jakim zmagają się nasze pacjentki. Skoro już powiedzieliśmy o depilacji laserowej, zabieg ten wykonywany jest przy pomocy lasera Vectus. Ludzie, którzy tu pracują dobiorą odpowiednie zabiegi, dostosowane do Twoich potrzeb.

www: http://www.beautyskin.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Depilacja laserowa - BeautyDuty.pl

Warszawska klinika urody Beauty Duty oferuje między innymi usługę depilacji laserowej (również depilacja okolic intymnych) przy zastosowaniu nowoczesnego lasera diodowego Vectus. Poza samą depilacją klinika oferuje również zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne (np. usuwanie zmarszczek, blizn i przebarwień, redukcja cellulitu, zabiegi na twarz itd.) oraz zabiegi medycyny estetycznej.

www: http://www.beautyduty.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Salon fryzjersko kosmetyczny Bella - salonbellarzeszow.com

Salon Bella to gwarancja usług fryzjerskich oraz kosmetycznych na bardzo wysokim poziomie. Wszystkim naszym klientom oferujemy usługi sprzętem oraz kosmetykami najwyższej jakości. Liczne szkolenia sprawiają iż jesteśmy zawsze na bieżąco z panującymi trendami w urodzie. Salon znajduje się w Rzeszowie gdzie serdecznie zapraszamy wszystkie Panie jak i Panów. Jako jedni z nielicznych dysponujemy laserem SHR, który jest doskonałym narzędziem do przeprowadzania terapii naczyniowej, foto odmładzania, epilacji oraz wielu innych zabiegów. Zapraszamy.

www: http://www.salonbellarzeszow.com/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Depilacja Laserowa Sopot - laser-center.pl

Gabinet depilacji laserowej usytuowany w samym sercu Sopotu, oferuje zabiegi na całe ciało. Specjalizujemy się w depilacji laserowej, mikrodermabrazji, zabiegami falami UF. Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt najwyższej jakości amerykańskiej firmy LightSheer. Wyspecjalizowana kadra zadba o Państwa ciało oraz doprowadzi je do młodzieńczej kondycji. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu. Krzywy domek I-piętro.

www: http://www.laser-center.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Depilacja Kraków - smoothbeauty.pl

Smooth Beauty Institute oferuje w Krakowie depilację metodą laserową, ale również depilację pastą cukrową oraz woskiem. Prowadzona jest również depilacja brazylijska. Salon znajduje się w południowej części Krakowa, kilkanaście minut tramwajem od Wawelu. Otwarty jest w godzinach popołudniowych, ale jest możliwość umówienia się na każdą inną godzinę. Pełne informacje zaprezentowane są na stronie internetowej. Zapraszamy.

www: http://www.smoothbeauty.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Tania depilacja laserowa - studio-piccolastella.pl

Studio Urody Piccola Stella w Rzeszowie. Strona prezentuje szczegółowe informacje o wszystkich wykonywanych zabiegach, cennik zabiegów kosmetycznych, aktualne promocje oraz galerię zdjęć i dane kontaktowe salonu. Piccola Stella jest jednym z najlepiej wyposażonych salonów kosmetycznych, a przy tym oferuje najniższe ceny zabiegów wykonywanych przez miły i profesjonalny personel. Piccola Stella jako jedyny salon kosmetyczny na Podkarpaciu oferuje zabiegi laseroterapii najnowocześniejszym systemem Lumenis M22®.

www: http://www.studio-piccolastella.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda