Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Choroby / Alergie

  ::Dodaj stronę 


» Sklep dla alergika - alsos.pl

Prowadzimy sprzedaż produktów i usług dla alergików. W naszej ofercie kosmetyki antyalergiczne, kołdry antyalergiczne, zabawki antyalergiczne, urządzenia inhalacyjne, odkurzacz z filtrem HEPA, proszek hipoalergiczny, porady dietetyczne na alergie pokarmową.

www: http://www.alsos.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» anty-alergiczny.pl - sklep internetowy

Anty-alergiczny.pl to internetowy sklep z wysokiej jakości, specjalistycznymi artykułami chemicznymi i kosmetykami dla osób cierpiących na alergię i atopowe zapalenie skóry. Prezentujemy serię szwedzkich produktów Neutral, które przy codziennym stosowaniu skutecznie łagodzą objawy alergii i nadwrażliwości skóry. Marka Neutral posiada rekomendacje Szwedzkiego Związku Chorych na Astmę i Alergię.

www: http://www.anty-alergiczny.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Zdrowie z natury wzięte Vital Mat

Sklep Vital Mat proponuje wysokiej jakości preparaty, witaminy i minerały pozyskane z rónych zakątków ziemi, dla zachowania zdrowia i witalności na długie lata. Wszystkie proponowane produkty zostały dopuszczone na polski rynek, posiadają również światowe atesty takie GMP czy FDA

www: http://www.vitalmat.symet.eu/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Medycyna naturalna, niekonwencjonalna

Księgarnia internetowa medyczna - bogata oferta książek medycznych przygotowujących kandydatów na studia medyczne, książki dla studentów medycyny, lekarzy, ratowników medycznych. Medycyna naturalna, konwencjonalna, książki o anatomii człowieka. Niskie ceny. Zapraszamy serdecznie.

www: http://www.medyczna.home.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» INFOALERGIA Serwis Informacyjny o Alergii.

INFOALERGIA Serwis Informacyjny o Alergii. Szczegółowe informacje o Alergii; Astma, Alergeny, Kuchnia alergika to wszystko i wiele innych znajdziesz w naszym serwisie. Ta strona powie Ci wszystko o Alergii.

www: http://infoalergia.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Portal medyczny: medycyna, farmacja, stomatologia, forum medyczne

Najnowsze informacje z rynku medycznego. Odrobina informacji dla farmaceutów oraz stomatologów. Skumulowane informacje ze wszystkich rynków medycznych. Portal z poradami o zdrowiu i urodzie cały czas na bieżąco aktualizowany.

www: http://www.moj-doktor.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda