Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Choroby / ADHD

  ::Dodaj stronę 


» InTeGral - Centrum Psychologii Integralnej

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych terapeutów. Pomagamy osobom dorosłym, dzieciom, rodzinom, parom oraz grupom. Specjalizujemy się w leczeniu, terapii depresji, nerwic, stresu, PTSD, bezsenności, zaburzeń odżywiania, fobii. Stosujemy sprwdzone metody techniki terapii i stale podnosimy swoje własne kwalifikacje. Zapraszamy!

www: http://www.integral.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Centrum terapii Integros

będzie prowadziło kompleksową diagnostykę i terapię dzieci i młodzieży z zakresu: psychologii, logopedii, terapii pedagogicznej i terapii zaburzeń przetwarzania sensorycznego. Cechą pozytywnie wyróżniającą placówkę będzie wykorzystanie w pracy terapeutycznej nowoczesnych technologii na rzecz wspierania rozwoju dzieci i młodzieży z dysharmoniami rozwojowymi.

www: http://www.integros.com.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Gabinet EEG Biofeedback. Gabinet logopedyczny. Logopeda-neuroterapeuta Joanna Wojczyk

Gabinet logos od kilku lat prowadzi działalność związaną z profilaktyką, diagnozą i terapią logopedycznę. Od niedawna gabinet posiada najnowszy sprzęt oraz fachowe zaplecze personalne do terapii i treningów EEG Biofeedback. Metoda ta umożliwia regulację fal mózgowych co wpływa na poprawność pracy mózgu. Uzyskane zmiany w aktywności mózgu umożliwiają leczenie ADHD, stresu, depresji, migren. Treningi EEG Biofeedback dla osób zdrowych poprawiają koncentrację, poprawiają samoocenę i szybkość uczenia.

www: http://www.gabinet.wojczyk.org/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» ADHD Poland - Polskie Towarzystwo ADHD - Nadpobudliwość psychoruchowa

Polskie Towarzystwo ADHD - Informacje o ADHD, objawy, diagnoza i terapia. Kampania społeczna ADHD - Świat to za mało! Szkolenia, konferencje, konsultacje, grupy terapeutyczne i wsparcia. Fundusz na Rzecz Wspierania Diagnostyki i Terapii ADHD

www: http://www.ptadhd.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» ADHD - nadpobudliwość psychoruchowa - serwis informacyjny o ADHD

Polski serwis informacyjny o zespole ADHD. Nadpobudliwość psychoruchowa u dzieci - przyczyny, diagnozowanie, leczenie. Porady i forum na temat zespołu ADHD. Publikacje medyczne o ADHD dla lekarzy.

www: http://www.adhd.info.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda