Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Choroby / Alkoholizm

  ::Dodaj stronę 


» Lecznica Zabiegowo-Konsultacyjna Euro-Med - odtruwamy.pl

Jesteśmy mobilnym zespołem lekarskim udzielającym pomocy ludziom z zatruciem alkoholowym i chorobą alkoholową. Samego procesu odtruwania dokonujemy w domu pacjenta podając mu dokładnie dobrany zestaw leków i płynów drogą dożylną. W leczeniu choroby alkoholowej stosujemy także terapię esperalem. Do pacjenta dojeżdżamy w Warszawie i promieniu 100 km od miasta - całodobowo.

www: http://www.odtruwamy.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Leczenie alkoholizmu - versusmed.pl

Versusmed to rozwiązanie dla wszystkich osób, które pomimo własnych starań nie są w stanie zerwać z uzależnieniem. Wspieramy naszych pacjentów w walce z alkoholizmem i narkotykami. Organizujemy turnusy o różnej długości trwania, w zależności od potrzeb. Zapewniamy pełną anonimowość, pomoc psychologiczną i opiekę medyczną. Po więcej informacji zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.

www: http://www.versusmed.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Psycholog Wrocław - psychoterapia24.com.pl

Jeśli poszukujesz pomocy w rozwiązaniu trapiących Cię problemów, chcesz uporać się z sytuacją, która Cię przerasta bądź po prostu pragniesz lepiej poznać samego siebie - skorzystaj z naszej oferty i weź udział w warsztatach, których nadrzędnym celem jest rozwój osobowości. Oferowana przez naszych specjalistów pomoc psychologiczna obejmuje szereg działań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, zmierzających do podniesienia ogólnej jakości jego życia poprzez poprawienie określonych zdolności.

www: http://www.psychoterapia24.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Psychobiostymulacja - Gabinet Psychobiostymulacji im. prof. M. Szulc

Wojciech Górecki, psycholog, terapeuta i biohipnolog zaprasza do Gabinetu Psychobiostymulacji im. prof. Marii Szulc. Zakres oferowanych usług: leczenie alkoholizmu i innych uzależnień, depresji, nerwic, zespołu natrętnych myśli, lęków, bezsenności, anoreksji, bulimii, wad wymowy, impotencji, zaburzeń poczucia własnej wartości. Profesjonalna i skuteczna terapia oparta na wieloletnim doświadczeniu i badaniach naukowych. Pomoc psychologiczna.

www: http://www.psychobiostymulacja.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» FA-POL American Sports - Futbol Amerykański, Flagowy, Under Armour

FA-POL American Sports Polska to, profesjonalny sklep poświęcony wyłącznie sportom amerykańskim takim jak: Baseball, Futbol Amerykański, Futbol Flagowy oraz Lacrosse. Znajdziecie u nas sprzęt wielu renomowanych firm: Riddell, Douglas, Nike, Adams, Adidas, Baden Sports, Champro, McDavid, Rawlings Reebok, Russell, Schutt Sport, Wilson Sporting, Under Armour oraz wielu innych.

www: http://www.fa-pol.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» odczulanie w warszawie

Biorezonans - jest to działanie lecznicze przyszłości, medycyna naturalna na miarę oczekiwań pacjentów. Dzięki swej wydajności działanie to skraca czas farmakologicznego leczenia i można ją bez obaw zastosować nawet u dzieci. Z sukcesem realizujemy leczenie : wspomagające leczenie wielu schorzeń. Oczyszczamy i rewitalizujemy organizm.

www: http://www.gabinet-biorezonansu.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda