Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Dieta i odchudzanie / Diety optymalne

  ::Dodaj stronę 


» Poradnia dietetyczna Pracownia ZdroweZmiany.pl

Jako doświadczony dietetyk zajmuje się dopasowaniem diety w celu efektywnego odchudzania, ale także wsparcia procesu leczniczego w przypadku chorób, które leczy się za pomocą dostosowania diety. Jako dietetyk kliniczny mam także doświadczenie w prowadzeniu osób, których zalecenia dietetyczne są bardziej złożone.

www: http://www.zdrowe-zmiany.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Poradnie dietetyczne MójDietetyk.pl

Mój dietetyk to renomowana i profesjonalna sieć poradni dietetycznych działającej na terenie całej Polski. Pomagamy naszym klientom osiągnąć zdrową sylwetkę zachowując przy tym wysokie walory kulinarne układanej diety. Odchudzanie z mój dietetyk jest nie tylko zdrowe i efektywne, ale także smaczne. Odwiedź nas w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu czy Olsztynie i dowiedz się więcej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

www: http://www.mojdietetyk.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Dietetyk Sportowy i Trener Personalny - dietetyk-sportowy.pl

Nazywam się Igor Dzierżanowski, jestem dietetykiem, specjalizuję się w dietetyce sportowej. Jestem także trenerem personalnym i instruktorem judo - prowadzę zajęcia ogólnorozwojowe z elementami judo dla dzieci w Warszawie. Konsultacje dietetyczne, treningowe i suplementacja. Zapraszam do współpracy!

www: http://www.dietetyk-sportowy.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Diety odchudzające przepisy

Dieta Cambridge czy Diamondów, a może dieta Kopenhaska. Zobacz porównanie diet odchudzających i dowiedz się istotnych informacji przed przejściem na którąś z nich. Podane jadłospisy podsuną Ci pomysły na dania, które mogą zawitać na dłużej do Twojej kuchni. Diety odchudzające przeznaczone dla mężczyzn i dla kobiet - wybierz odpowiedni dział i zobacz, jakie diety polecamy. Wskazówki dla osób pragnących mieć szczupłą sylwetkę. Jeśli masz problem z uzyskaniem idealnej wagi, zajrzyj na witrynę i przekonaj się, że skuteczne odchudzanie może być przyjemne. Ważna podczas odchudzania jest regularność i ścisłe przestrzeganie diety. Dlatego trzeba mieć dużo silnej woli, jeśli chce się szyko schudnąć. Oczywista wydaje się rezygnacja ze słodyczy. Czego jeszcze należy przestrzegać - tego dowiesz się w ciekawych artykułach.rnPorównanie popularnych diet, kliknij i przekonaj się, jakie są ich wady oraz zalety. Zobacz oceny użytkowników. Jeśli jesteś już po jakiejś diecie, także możesz poddać ją ocenie. Warto dowiedzieć się więcej o skutecznym odchudzaniu.

www: http://www.porownanie-diet.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Dietetyczne przepisy - kropelki.pl

Demonstruję stronę o dietach leczniczych i przepisach kulinarnych, które dopasowane są do indywidualnych jadłospisów każdej z nich. Przepisów kucharskich w naszym indeksie może nie jest zbyt wiele, ale z każdym dniem ich liczebność wzrasta! Przykładowy przepis z opisywanej witryny to sałatka owocowa z jogurtem - gwarantuję prosty sposób przygotowania, więc nawet początkujący powinien dać sobie jakoś radę. Jeśli masz jakieś kulinarne pomysły to zaproponuj nam jakieś przepisy lub nawet umieścić je na naszą stronę, mając możliwość umieszczenia widocznej stopki autorskiej z odnośnikiem do np. Twojego blogu, promując się u naszych użytkowników!

www: http://www.kropelki.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Dietetyk katowice odchudzanie

Studio dietetyczne napisze dla Ciebie indywidualny plan odchudzania. Posiadamy najlepszych specjalistów na Śląsku. Prowadzimy porady dietetyczne przez internet oraz na miejscu w takich miastach jak Katowice, Gliwice, Piekary śląskie, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza. Dieta 1000 kalorii ułożona sensownie dla Twojego stylu życia. Zmotywujemy Cię nie tylko do odchudzania ale i zdrowego stylu życia.

www: http://www.zasmakujzdrowia.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda