Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Dieta i odchudzanie / Diety sportowców

  ::Dodaj stronę 


» Tanie-odzywki.pl - Tanie suplementy i odżywki dla sportowców

Jeżeli chcesz zadbać o swój organizm, dodatkowo go wspierać wybierz ofertę sklepu Tanie Odżywki. Jest to hurtownia odżywek, która oferuje produkty najwyższej jakości, a dodatkowo nie musisz za nie przepłacać. Oferta jest bogata i różnorodna dlatego każdy z nas dobierze odżywki i suplementy diety adekwatne do potrzeb swego organizmu.

www: https://tanie-odzywki.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Dietetyk sportowy - bdieta.pl

Podczas zwiększonego wysiłku fizycznego tracimy znaczne ilości energii, zużywając przy tym zasoby mineralne magazynowane przez nasz organizm. Aby wysiłek przynosił wymarzone efekty musimy dostarczać wszystkie niezbędne składniki, witaminy imikroelementy. Bardzo często osoby uprawiające sport na własną rękę układają sobie dietę, lecz nie jest to takie proste. Brak nawet jednego z mikroelementów może spowolnić lub nawet zatrzymać tempo osiągania zamierzonych wyników . W takich wypadkach konieczna jest już interwencja specjalisty, który od podstaw przeanalizuje problem i ułoży w pełni zbilansowaną dietę, adekwatną do potrzeb pacjenta.

www: http://www.bdieta.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Dietetyk Sportowy i Trener Personalny - dietetyk-sportowy.pl

Nazywam się Igor Dzierżanowski, jestem dietetykiem, specjalizuję się w dietetyce sportowej. Jestem także trenerem personalnym i instruktorem judo - prowadzę zajęcia ogólnorozwojowe z elementami judo dla dzieci w Warszawie. Konsultacje dietetyczne, treningowe i suplementacja. Zapraszam do współpracy!

www: http://www.dietetyk-sportowy.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Dietetyk Szczecin - centrumdietetyki.com

Strona dietetyków pracujących w Szczecinie. Zawiera opis profilu działalności oraz ofertę usług. Jeśli chcesz otrzymać indywidualnie dobrany program odżywiania, poprawić kondycję fizyczną, to ta strona z pewnością będzie dla ciebie interesująca. Racjonalna dieta i aktywność fizyczna to podstawy programu, który dietetyk opracuje specjalnie dla ciebie.

www: http://www.centrumdietetyki.com/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Plany treningowe, trening, dieta, suplementacja, kulturystyka

Strona zawierająca dużo cennych informacji na temat zdrowej diety, treningu i suplementacji. Indywidualny dobór planów treningowych, dietetycznych i suplementacyjnych. Dieta jest pierwszym krokiem do sukcesu sportowca.

www: http://www.plandlaciebie.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Suplementy na masę

Z niekłamaną radością przedstawiamy Wam suplementy na masę. Rewelacyjne, wyrzeźbione ciało to życzenie wszystkich mężczyzn. Żmudne treningi nie zapewniają pożądanych efektów? Suplementy na masę to właściwa strategia, aby to odmienić. W naszym sklepie internetowym można odkryć odżywki naprawdę znakomitej jakości, a na dodatek w korzystnych kosztach. To ostatni moment, żeby udoskonalić własny wizerunek. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej imponującej oferty. Nie zwlekaj!

www: http://www.odzywkinamase.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda