Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Niepełnosprawni / Domy opieki

  ::Dodaj stronę 


» Dom starów w Łodzi- familia.lodz.pl

Osobom po leczeniu ambulatoryjnym, jakie nadto nie mają okazję samodzielnie przeżyć w okolicznościach domowych oferujemy domy opieki w Łodzi, a pośród nich nowo powstały dom starców w Łodzi o nazwie FAMILIA, mieszczący się przy ulicy Przędzalnianej 66. Takież domy opieki Łódź prowadzą pobyty krótkoterminowe albo długoterminowe. Zachęcamy znacznie gorąco do poznania się z naszymi usługami.

www: http://www.familia.lodz.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Dom seniora - domseniora-zielonewzgorze.pl

Witamy Państwo miło w naszym nowoczesnym domu seniora, który wybudowany został w celu ulepszenia standardu egzystencji starszych ludzi będących na rencie. Nasz lokalny dom seniora jest niedawno wybudowanym domem, zaprojektowanym w taki sposób, aby w maksymalny sposób zapewnić luksus naszym pensjonariuszom. Dom seniora jest wybudowany w malowniczej i spokojnej okolicy w niewielkiej odległości od Wejherowa, pośród lasów parku narodowego, w otoczeniu jezior oraz pól. Zaprezentowany z naszej rekomendacji dom opieki, jest punktem, w którym to osoby będące na emeryturze i chore, mogą mieszkać w godnych warunkach oraz cieszyć się pełną życia. Nasz dom seniora zapewnia swoim pensjonariuszom pełną, bardzo dobrą opiekę wysoce wykwalifikowanej grupy lekarzy oraz opiekunek.

www: http://www.domseniora-zielonewzgorze.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda