Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Niepełnosprawni / Domy spokojnej starości

  ::Dodaj stronę 


» Opieka nad starszymi Kraków - antropos.pl

Firma Usługowa Antropos zajmuje się opieką domową nad osobami w podeszłych wieku, obłożnie chorymi na terenie Krakowa. F.U Antropos ma siedzibę w Krakowie na ul. Prądnickiej 78A. Prowadzimy działalność już kilkanaście lat. ukończone wszelkie kursy związane z opieką nad seniorami. Wiele osób skorzystało już z naszej pomocy. Dzięki naszej pomocy życie osób w wieku seniora nie musiało być smutne i trudne. Pomagamy w sprawach i problemach osób w podeszłym wieku, od pomocy w codziennych czynnościach po zapewnienie opieki medycznej. Często po opuszczeniu szpitala starsze osoby wymagają stałej opieki. Antroposs zapewnia najlepszą opiekę oraz rodzinną atmosferę. Dokładamy wszelkich starań, rozwiązać Państwa problemy oraz zmienić Państwa życie na lepsze. Firma Antroposs posiada wiele referencji wystawione przez naszych klientów lub ich rodziny. Antroposs zaprasza.

www: http://www.antropos.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Prodent - kompleksowa stomatologia - wybielanie , implanty , licówki

Zakład Opieki Zdrowotnej PRODENT działa na rynku tarnogórskim od 1998 roku. Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie, w sposób profesjonalny i kompleksowy, ukierunkowany na spełnienie potrzeb naszych pacjentów. Oddajemy do Państwa dyspozycji 3 nowocześnie wyposażone stanowiska st

www: http://www.prodent.tgory.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda