Katalog Zdrowie i Uroda

Moderowany Katalog Stron Zdrowie i Uroda

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat zdrowia i urody, czyli przede wszystkim z takich działów jak medycyna, choroby, dbanie o zdrowie, zdrowy tryb życia, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę lekarstw oraz przychodnie lekarskie.

« Katalog zdrowie i uroda / Niepełnosprawni / Niepełnosprawni ruchowo

  ::Dodaj stronę 


» Platformy dla niepełnosprawnych, windy dla niepełnosprawnych, windy, podnośniki

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem i montażystą platform dla niepełnosprawnych, Przez wiele lat zainstalowaliśmy kilkaset sztuk różnych platform. Pomagamy osobom mniej sprawnym pokonywać bariery architektoniczne jakie napotykają na swojej drodze.

www: http://www.platformy-dla-niepelnosprawnych.slask.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Winda dla osób niepełnosprawnych

Firma rozpoczęła swoją działalność w marcu 1993 roku jako firma jednoosobowa. Główną działalnością była sprzedaż maszyn I urządzeń rolniczych z naciskiem na przedstawicielstwo firmy KUHN. Od 2000 roku firma zmieniła nazwę na Fiona Polska w związku z tym że zostałem importerem na Polskę maszyn duńskiej firmy FIONA. W 2005 roku powstała spółka , która oprócz dalszej sprzedaży maszyn zajęła się także sprzedażą i montażem wind oraz platform dla niepełnosprawnych.

www: http://www.fiona.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» pomoc niepełnosprawnym

najdziecie Państwo tutaj informacje na mój temat i na temat wyzwania którego chcę się podjąć. Moim marzeniem jest wybudowanie domu, jest to ogromnie trudne zadanie ale przy pomocy i wsparciu Państwa jest to możliwe. Po wypadku nie chciało mi się żyć, bo jak można żyć bez rąk? Ale okazało się, że można. Choć wcale nie jest łatwo....

www: http://www.miroslawjeznach.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 2036, Podkategorii: 417

&

Katalog Stron Zdrowie i Uroda